Inzeráty

PONUKA PRÁCEModerne vybavená stomatologická ambulancia vo Veľkom Šariši príjme do svojho kolektívu zubného lekára / lekárku na plný / čiastočný úväzok, prípadne dohodu.

Ambulancia disponuje vlastným IO RTG, OPG, lupové okuliare, strojová endodoncia, spolupráca s dentálnou hygienou a protetické laboratórium na tom istom poschodí.

Si absolvent a nemáš prax ? Nezúfaj, doškolíme ťa. Dozor skúseným stomatológom zaistený.

Nástup možný 05/2022.

Bližšie informácie Vám poskytneme na tel. čísle : 0908 644 562


PONUKA PRÁCE


MDDr. Anna Klembarová Bujňáková (MUDr. Ľubomír Bujňák, s.r.o.)

Stomatologická ambulancia v Sabinove hľadá zubného lekára/lekárku na plný pracovný úväzok do príjemného mladého kolektívu. Prax je vítaná, no nie je podmienkou a ponuka je vhodná aj pre absolventa.


Termín nástupu: ihneď

Mzdové podmienky (brutto): Od 1 800,- €/mes. + variabilná zložka mzdy; Sme pripravení ohodnotiť aj vysokú úroveň skúseností a výkonu

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať emailom na zubnaambulanciasabinov@gmail.com alebo telefonicky na +421948473355.PONUKA PRÁCE


Do nových priestorov zubnej ambulancie v Prešove hľadáme zubnú lekárku/lekára na plný pracovný úväzok, aj absolventa. Pacientov na ošetrenie pripravuje dentálna hygienička.

Záujemcovia sa môžu prihlásiť na čísle 0905 931 737.


PONUKA PRÁCE


Zamestnám zubného lekára do zubnej ambulancie v Sabinove s perspektívou odstúpenia zariadenia.

Ambulancia má 2 kreslá, dentálnu hygieničku , OPG , i.o. rtg, super kolektív.

Tel: 0907 976593

PONUKA PRÁCE


Stomatologická ambulancia v Sabinove hľadá zubného lekára/lekárku na plný pracovný úväzok do príjemného mladého kolektívu.

Prax je vítaná, no nie je podmienkou, ponuka je vhodná aj pre absolventa.Termín nástupu: ihneď

Mzdové podmienky (brutto): fixná zložka 1200 eur/mesiac, variabilná zložka závislá od výkonu a dosiahnutých výsledkov vyplácaná mesačne.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať emailom na zubnaambulanciasabinov@gmail.com alebo telefonicky na +421948473355.
Kontaktujte nás

Regionálna komora zubných lekárov Prešov
Business Centrum Spinea
Volgogradská 13
, 080 01 Prešov
0905 355 237 | sekretariat@rkzlpo.sk
Nájsť na mape